fbpx

Contact Info

27 Division St, New York, NY 10002, USA

+1 (044) 123 456 789

info@example.com

Навіщо відвідувати спортзал?

Є багато причин, чому люди відвідують тренажерний зал. Для деяких з нас мова йде про набір м’язів для покращення сили. Інші можуть шукати більш природного енергетичного прискорення, ніж кофеїн. А деякі просто хочуть поважати своє тіло і піклуватися про нього.

Чи варто ходити до спортзалу?

NHS рекомендує дорослим займатися щонайменше 150 хвилин (це дві з половиною години) або помірними фізичними вправами, або 75 хвилин (одна година та 15 хвилин) аеробних навантажень щотижня. Крім того, вони рекомендують силові тренування основних м’язових груп мінімум двічі на тиждень.

Відвідування тренажерного залу часто призводить до того, що ви працюєте більше і довше, ніж якби ви займалися вдома, де вабить диван, телевізор і чашка чаю. Окрім того, доступ до якісного обладнання та перебування поруч із відданими людям дає вам більш значний поштовх для досягнення власних цілей у фітнесі.

Ось сім причин, чому більше 4000 людей сталі клієнтами InterFit:

Мета перша: покращення здоров’я

Вони хочуть почуватися якнайкраще та жити довше здоровим життям. Науково доведено, що кардіо- та силові тренування покращують стан здоров’я та покращують самопочуття. Фізичні вправи можуть допомогти в боротьбі зі стресом, на який ми всі страждали протягом останнього року!

Ціль друга: втрата ваги

Це, мабуть, найпопулярніша причина, коли люди відвідують тренажерний зал. За даними BBC, 48% людей боролись із збільшенням ваги під час пандемії. Похід у спортзал гарантує результат і допомагає нам відчувати більше контролю. Ми активно робимо щось, щоб нам було комфортніше у своєму тілі.

Мета третя: краще виглядати в (і поза) одягу

В InterFit ми хочемо, щоб ви любили своє тіло. Якщо вам не комфортно носити улюблене вбрання (або виходити з нього), ви будете носити його з собою.

Заняття спортом тонізують ваше тіло, згладжуючи всі “неулюблені” лінії на вашому тілі. Ви будете виглядати краще, незалежно від ваги. Ми хочемо, щоб ви посміхалися щоразу, коли поглядаєте в дзеркало.

Ціль четверта: підвищення рівня енергії

Ще один науковий факт: регулярні тренування підвищують рівень енергії та зменшують почуття втоми. Це може звучати нерозумно. Безумовно, фізичні вправи повинні втомити вас, а не змусити вас почуватися енергійнішими. Проте фізичні вправи збільшують вироблення дофаміну, серотоніну та норадреналіну, нейромедіаторів, які сприяють підвищенню рівня енергії.

Ціль п’ята: посилення

Якщо ви хочете стати фізично сильнішими, вам потрібно включити силові тренування у свій режим фітнесу. В тренажерному залі є все потрібне обладнання, щоб ваші показники росли.

Якщо ви не любите піднімати тяжкості, ви можете використовувати силу свого тіла та опір для побудови цих м’язів. Ви можете звернутися за допомогою до персонального тренера або відвідати заняття з фітнесу.

Мета шоста: спілкування

Навіть найсоромливіші інтроверти хочуть почати спілкуватися через рік, коли їх закривають у приміщенні. Для багатьох наших членів тренажерний зал — прекрасне місце для відпочинку та спілкування із друзями, орієнтованими на фітнес.

Ціль 7: краща соціальна ясність

Не тільки йога корисна для вашого психічного стану. Будь-яка форма вправ може допомогти вам уповільнити та зосередитись на тому, що для вас важливо. Після тренування, ви почуватиметесь спокійніше і краще будете спати.

Це лише деякі причини, чому люди відвідують тренажерний зал. Якою б не була ваша причина для вивчення світу фітнесу, ми вас чекаємо!

Як приєднатися до нас

У нас є 3 фітнес-клуби, розташовані місту, і реєстрація не може бути простішою. Просто виберіть, в який тренажерний зал ви хочете приєднатися, і залиште свої контакти.
Наші менеджери зателефонують та запропонують саме той абонемент, який підходить вам!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*