biglogo

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІІ ЩОДО ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ КЛІЄНТІВ І ПРАЦІВНИКІВ МЕОЕЖІ ФІТНЕС-КЛУБІВ INTERFIT НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНОВІРУСНОЇ ХВОРОБИ (COVID-19)

Правила для клієнтів!
Обов'язково!
Необхідно брати з собою змінне взуття і рушник.
Адміністратором проводиться Температурний скринінг всім відвідувачам при вході в заклад. Особам, у яких виявили температуру тіла понад 37 градусів або ознаки респіраторних захворювань відвідування заборонено.
Проведення групових занять проводиться виключно за попереднім записом
В Фітнес-клубі Interfit на Троєщині запис буде здійснюватися тільки на комерційні класи)
Базові класи попередньо почнуться з 1.07

Правила для співробітників клубу
Перед початком зміни проводиться температурний скринінг всім працівникам Клубу.
Працівники, у яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла більш 37,2 градусів або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов'язків. Працівники повинні ретельно мити руки з милом, а так само обробляти антисептичним засобом, який розташований на всій території Клубу.
Крім того, працівники повинні утримуватися від контактів з особами, які мають симптоми респіраторних захворювань - кашель, лихоманка, ломота в тілі тощо. А також самоізолюватись в разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.
Дезінфекція поверхонь і вологе прибирання з використанням миючих і дезінфікуючих засобів повинна проводитися не рідше, ніж через кожні 2 години і відразу після закінчення занять (робочого дня / зміни), провітрювання / кондиціонування приміщень - протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям і кожні дві години на протязі дня.

Отримати більш детальну інформацію або записатися на групу, можна по телефону:
Олімпійський (044)-585-97-43
Троещина (095) -599-29-65